Vstupenky na Premier můžete zakoupit on-line

Na našich stránkách můžete nyní vyzkoušet nový rezervační systém a zakoupit vstupenky na koncert Premier on-line prostřednictvím rezervační aplikace. Při vstupu se prokážete pouze QR kódem, který obdržíte při rezervaci. Tímto způsobem si zajistíte rychlejší odbavení. Vstupenky on-line […] continue reading »

Vstupenky na vybrané akce a koncerty

Jedna z novinek, kterou jsme na stránkách klubu Kravín aktivovali je možnost zakoupení vstupenek na vybrané akce či koncerty v předprodeji on-line. Postačí vyplnit jednoduchý formulář s vašimi kontaktními údaji a následně Vám vstupenky zašleme poštou na dobírku. Objednávky budou telefonicky ověřovány. Poslední možnost zaslání vstupenek je týden, tedy 7 dnů před konáním akce. Totožnost […] continue reading »

Aktualizace stránek klubu Kravín

Provedli jsme upgrade webových stránek klubu Kravín. Kromě nových, vylepšených funkcí jsme také odstranili potíže se zobrazováním stránek na mobilních zařízeních a také přešli na rychlejší server s dostupností 99,99%. Snad Vás tato zpráva potěší stejně jako nás. 🙂 Vše o klubu Kravín také zjistíte sledováním našeho blogu na stránce Kravín na Facebooku. http://www.fb.com/KlubKravin […] continue reading »