Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Koncert ke Dni vítězství 9.5.- ZRUŠENO

9.5.2020 ve 20:00

REZERVOVAT VSTUEPNKY ON-LINE – RYCHLEJŠÍ ODBAVENÍ – NIŽŠÍ CENA

AKCE ZRUŠENA – KOKOTVIR

Ortel           vydal další CD  s názvem DIKTÁTOR které přijede odehrát do Kravína. Samozřejmě zahraje i starší hity a dle vyjádření samotné kapely – ..dosud hrajeme veřejně, mluvíme a zpíváme o tom co nás bolí co nás štve a co bychom chtěli ve společnosti změnit…nezávisle proti všem a proti všemu…cestou trnitou, plnou odpůrců, policejního monitoringu a lživých kampaní…přesto s čistou myslí a snad spravedlivým úsudkem, přeji všem příjemný poslech.

Kapela Obereg         z Pohořelic na Brněnsku je folk-metalová formace, v jejíž hudbě se odráží prastaré melodie a moudrosti našich slovanských předků, skloubené s moderním zvukem elektrických kytar.  Kombinace folkových melodií, metalu a čistého zpěvu má obrovský potenciál oslovit široké spektrum lidí, kteří by se k pohanství a příbuzným tématům jinými cestami dostávali jen velmi obtížně. Znalosti, mravnost a odpovědnost za své činy jsou základním kamenem lepší budoucnosti a konec davo-elitářského biblického systému.                 Se zvyšující se mírou chápání vznikla i motivace k vytvoření kapely, která bude ctít tyto ideje a přispívat tak k pozvednutí psychiky ze stavu bio-robot na stav Člověk.

Petr Lüftner     je  PÍSNIČKÁŘ doprovázející se po většinu písní na akordeon, kterým se snaží vyvracet předsudky o tom, že tahací harmonika patří pouze do hospody. Protestsongy, písničky romantického charakteru či k pobavení, to je hlavní gró jeho tvorby nasáklé atmosférou severních Čech, pakliže se zrovna nevěnuje hudbě, prohání se nejspíš právě po silnicích na kole.

Na tuto akci máme rozjednané ještě další věci, o kterých Vás budeme včas informovat.

Předprodej vstupenek je na www.kravin.info, sekce vstupenky od 4.3.2020,  nebo v Pivnici U Supa v Dolním Benešově, Hájecká č.238, nebo přímo v Kravíně v době konání akcí,i mimo ně na tel.602 742 588, od 9.3.2020. Vstupné v předprodeji je 450,- Kč a na místě v den konání akce 500,- Kč.

Těšíme se na Vaši hojnou účast.

Podrobnosti

Datum:
9.5.2020
Čas:
20:00

Místo konání

Areál klubu
Hlučínská 680
Dolní Benešov, Moravskoslezký kraj 74722 Česká republika

Pořadatel

Klub Kravín
Telefon:
602742588
E-mail:
kravin@kravin.info
View Pořadatel Website